Jaké tapety použít, aby optický zvětšit pokoj?

Většína z nás chtěla by mít velký dům s zahrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Mnoho z nás bydli v prostých podminkách, ale není to argument, abychom nemohli skvělé vybavit náš byt. Máme pro Vás pár návrhů, co udělat, aby optickou metodou zvětšít Váš byt.

nástěnné malby
Prepared by: Sarah_Ackerman
Oryginal: http://www.flickr.com
První velmi zakládní věci je světlo. Díky výbornému světlu můžete dělat kouzla a proto nemůžete obávat se světla. Abyste mohli získat hodně světla dobrým nápadem je věšení na stěnách zrcadel. Velice pozoruhodné jsou skřině, které májí skelné dveře. Jestli jde o umělé světlo lepší bude pár malých zdrojů světla než jeden velký.

vkusný wallpaper
Prepared by: Sharon & Nikki McCutcheon
Oryginal: http://www.flickr.com
Co je také významné lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v nevelkých bytech záclon, rolet nebo závěs. Jestli musíte nějaké mít pověste záclony, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé mistnosti můžeme získat větší hloubku mistnosti.

Velice zakládní jsou tapety, kteréch užíjeme v naším domu. Výborným výběrem jsou fototapety 3d (strana www.demural.cz (strana www.demural.cz)), díky kterém náš dům může získat hloubku. Mějte na pamětí, že nevšichne motivy budou náležité v nevelkém bytě. Napříklád vzorované fototapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové tapety zmenší Vám byt. Pokud opravdu máte rád vzory na tapetach volte menší vzory. Budou vypadat lepé v malých mistostnech. Dobrým motivem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme dosahnout efekt optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš pokoj bude vypadat jak větší než je skutečně.
Pokud jde o barvy, které jsou dobré v malých prostorech to pamatujte, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Jistě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám užívat různorodné odstíny jedné barvy. Kombinování různych sytostí barvy je výborným nápadem. Jasné odstíny budou vynikat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi opravdu zajímavý dojem.

Mějte na pamětí rovněž to, abyste neměli přílis předmětů. Většina z nás má předmětý, kterých vůbec nepotřebuje. Samozřejmě některé máme prostě rádí, ale opravdu některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc prostoru v našech pokojech.

Optické zvětšení pokoju je snadné. Musíte jenom pamatovat pár pravidel, díky kterém všechno bude jasné. Nejvyznamnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším tipům Váš dům bude lepší.

Posted by Administrator on 2015-04-20 10:19:11
Tags: pokoj, barvy