September 2015 archive

Jaká aranžace skvělé sluší kuchyni – hezké obrázy na fototapetách

fototapety
Prepared by: www.przyklejkopety.com.pl
Oryginal: www.przyklejkopety.com.pl
Úžásná a praktická kuchyň není absolutně tak těžký úkol. Stojí to za to, pečovat o krásu toho prostoru, protože v nádherně zařízeném místě vaření jidla je vždycky příjemnější. Kromě toho, skvělé vypadající kuchyň efektivně zlepšuje náladu.

Posted by Administrator on 2015-09-24 10:11:44
Tags: inspirací, ovocí, montáž

Zajímavé způsoby na dekoraci obývaku – vlastnosti stylu shabby chic

dekoraci
Prepared by: Dekoria.pl
Oryginal: Dekoria.pl
Když – tř. vzhledem k přestěhování bytu – chcete úžásně vybavit obývak, nejlepší řešení je rozhodnout se o tom, jaký styl bude přitomný v pokojech. Během zařízení domu tř. pečovat nejenom o použitelnost, ale i o úžásný a přátelský vzhled – a v tomto ohledu jenom málo výzdob se může rovnat shabby chic. Je on teď velice módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení použitelnosti s krásnou estetikou.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:42:45
Tags: styl, design, Shabby Chic

Útulný, hezký a praktický pokoj pro dítě

pokoj pro dítě
Prepared by: Dekoratornia
Oryginal: Black Red White
Během zařízení pokoju pro děti třeba stárat se o o široké množství úkolů spojených s nakupováním nábytku, výzdob a příloh – například úpravou postýlek do výšky nebo věku dítěte a péče o bezpečnost. Vhodné zařízení není avšak jediná vážná věc – stojí to za to, rovněž pečovat o estetické vlastnosti dětského pokoje. Koloristika stěn, výuka pořádku a přitomnost milovaných panenek má vliv na vývoj dětí a jejich budoucí schopnosti.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:26:45
Tags: pokoj, stoly, pohádek

Jak dobře udělat obnovu domu nebo jiného interiéru – nejlepší tipy

fototapeta
Prepared by: http://demural.co.uk/
Oryginal: http://demural.co.uk/
I malá obnova pokoje může působit užásné výsledky. Občas tato činnost je pozoruhodným řešením nejen, když pokoj anebo dům je ve špatném stavu – stojí to za to, obnovit pokoj, když jeho bydlící touží po změně stylu anebo nutná je změna funkce pokoje. Aby se nemučit s různými a příliš dlouhými činnostmi během obnovy, nejefektivnějším způsobem je poznat snadné a praktické rady, díky kterým pokoj bude výpadat užásně bez velkých komplikací.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:55:46
Tags: LED, pokoje, tapety, rolety, interiéru, záclony, závěsy, žaluzie, podlaze

Čím se vyznačuje kvalitní aranžace prostoru v bytě

logo
Prepared by: Demural
Oryginal: http://demural.pl
Kvalitní aranžace interiéru není ledabylá činnost, a to se týče zároveň pracovních místností, jak rovněž soukromých domů. Tak výzdobit pokoj, aby se začal opravdu odlišovat od jiných, je možné díky dlouholeté výuce, tvořivosti a zajímavému vybavení. Aby získat zajímavé výsledky, nejlépe důvěřit významnému designerovi interiéru – je to osoba, která se v průběhu vzdělaní a praxi učí tak, aby pomoct zároveň soukromým zákazníkům, jak také podníkům. K povinnostem aranžéra patří například technická analýze interiérů a dávání tipu na barvu zdí, typy dekorací a osvětlení, vhodné zařízení.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:32:46
Tags: domu, designer, budov, osvětlení, podníků, Aranžér

Zajímavé dekorace okenní – co je současně módní

obývací pokoj
Prepared by: http://demural.pl/
Oryginal: http://demural.pl/
Obnova interiéru není jediná příležitost na změnu dekoraci pokoje. Nyní hodně lepší nápad je pravidelně pečovat o stav nábytku, estetiku a pozitivní vjem v bytě. Takové předměty jako dekorace oken nejlépe vyměnit jednou za nějakou dobu, aby upravit doma trochu rozmanitosti. Jaké vybrat dekorační přílohy na okna? Moc to záleží na několik činitelů, počínajíc od umístění okna a končíc na náladě, stylistickému vkusu a ročním období.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:06:46
Tags: pokoje, oken, dekorací

Hezké a elegantní dekorace – co je nejlepšího na jaro?

fotografování
Prepared by: demural.co.uk
Oryginal: demural.co.uk
Když jakýsi interiér – například kuchyň, obývak, ložnice, kancelář anebo kavárna – potřebuje proměnu, nejlépe pečovat o účelné přizpůsobení tvarů, barev a látek. Takové rozhodnutí není vždycky banální úkol, ale stojí to za to, o to pečovat, protože úspěšné účinky jsou opravdu jedinečné.

Posted by Administrator on 2015-09-16 09:54:47
Tags: fotografie, origami, pokoj, doma

Útulný a nádherný obývak – klady stylu shabby chic

shabby chic
Prepared by: Faylyne
Oryginal: http://www.flickr.com
Obývací pokoj je docela důležitá a nejvíc reprezentativní část domu, z tohoto důvodu jej výzdoba může být někdy obtížný úkol. V tomto případě velmi praktické jsou tipy napsané pravdivými aranžérami a jejich myšlenky na módu. V současné době mezi různými styly stojí to za to, podívat se na vlastnosti stylu retro – návrat do minulosti není jedině obvyklá móda, ale opravdu elegantní, univerzalní způsob na aranžaci soukromého pokoje a obývacího pokoje.

Posted by Administrator on 2015-09-16 09:19:47
Tags: Decoupage, nabytek, fungovat, aranžace