Zajímavé způsoby na dekoraci obývaku – vlastnosti stylu shabby chic

Když – tř. kvůli stěhování bytu – chcete úžásně zařídit obývací pokoj, nejlepší řešení je rozhodnout se o tom, který styl bude přitomný v pokojech. Při zařízení domu např. stárat se nejen o funkčnost, ale i o hezký a přátelský vzhled – a v tomto ohledu jen málo výzdob se může rovnat shabby chic. Je on nyní velice módní z několika důvodů, ale hlavní je vynikající spojení funkčnosti s hezkou estetikou.

interiér
Prepared by: JDH Rosewater
Oryginal: http://www.flickr.com
O komfortu použití nábytku v estetice shabby chic stojí to za to, se přesvědčit na vlastní oči – odborně aranžovaný obývací pokoj ve stylu shabby chic je schopný přesvědčit také největší skeptiky. Nábytek shabby chic jsou současně doporučováné odborníkami z celého světa, také Česka a nejednou takové zařízení je inspirované mnohými prjekty odborných designerů. Kvalitní gauče, krásné stoly, zajímavé křesla, dekorace oken, elegantní lampy, a možná něco ještě jiného? Aby Vaše volba byla trefná, stojí to za to, podívat se na fotografie, poznat tipy samých aranžérů a se seznámit s podníky , které prodávají stylové zařízení do domu.

Tipy autentických znalců jsou vždy velmi praktické a pozoruhodné – oni umí přesně odpovědět rovněž na nejtěžší otázky klientů. Před nákupem nejlépe mít nějakou představu o tom, jakým způsobem bude vypadat obývak a udělat selekci nejdůležitějších vlastností nábytku, rolet, koberců a dekoratviních příloh. Spojit unikátní design s praktičnosti není sice triviální úkol, ale je on zcela možný – při výběru vybavení shabby chic nejlépe brát v úvahu ten činitel, aby samá činnost nákupu netrvala velmi dlouhou dobu.Nádherný nápad je rovněž dozvědět se, jaké jsou dnešní trendy ve výzdobě obývaků – tím způsobem je možné poznat několik pozoruhodných rad dekorování obývaku. Znamé časopisy o designu aranžaci bytů a různé webové stránky jsou rovněž skvělé zdroje informací. Jestli Vaše rozhodnutí je estetika shabby chic v obývaku, třeba hlavně výbrat zařízení nejen dle vzhledu – na první pohled nějaký nábytek nebo hodiny můžou vypadat unikátně, ale jejich kvalita není již tak výborná. Rozhodně nejlepší zařízení se označuje velikou trvalosti – zejména nábytek by měl být alespoň trochu odolný proti vodě. Vhodné řešení je řidit se rozumem a estetickým vkusem, aby mít jistotu, že všecko bude v úplném pořádku.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:42:45
Tags: styl, design, Shabby Chic