February 2016 archive

Jaké jsou módní a doporučené způsoby na nádherné dekorace interiérů

dekorace v bytě
Prepared by: Jeremy Levine
Oryginal: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali své byty a ostatní prostory asi od začátku existenci. Úžásně vyzdobené byly na příklad indiánské stany buď další prastaré památky dějin lidstva. Nyní existuje více možnosti ve výzdobě interiérů kromě obvyklé malby – patří k nim plakáty, soudobé nebo tradiční tapety a digitálně tisknuté fototapety. Jsou to v rostoucí míře dekorační přílohy, které v ČR a celém světě lámou rekordy popularity.

Posted by Administrator on 2016-02-10 12:38:54
Tags: fotografie, domu, pokoj, dekorace, interiéru

Perfektní záchod v hospodě.

záchod
Prepared by: brett jordan
Oryginal: http://www.flickr.com
Záchod je velmi vyznamným místem v každém bytě. Ale je to též místnost, kterou můžete nálezt v různorodného druhů veřejných prostorách. Níže představujeme Vám náš náhled na veřejné záchody, hlavně jestli jde o záchody v hospodách.

Posted by Administrator on 2016-02-05 09:52:57
Tags: toaleta, záchod, mýdlo, umyvadlo

Nejlepší tapety pro kuchyně a koupelny

tapety
Prepared by: WITEX
Oryginal: WITEX
Tapety nyní vůbec nemusejí být nudné a příliš staromódní. Na trhu jsou dosažitelné různé pozoruhodné látky, a kvůli digitálnímu tisku vzory jsou asi neomezené – zároveň nádherné fotky vyhlídek a mikrofotografie anebo extravagantní iluze 3D. Různorodé tapety můžou být připevněné do stěn na dlouhou dobu dokonce také v těchto prostorech, jako například záchody a kuchyň – jen, pokud je o to zájem, samozřejmě stojí prohlížet doporučené druhy tapet.

Posted by Administrator on 2016-02-03 09:27:57
Tags: tapeta, kuchynia