February 2016 archive

Jaké jsou módní a doporučené způsoby na nádherné dekorace interiérů

dekorace v bytě
Prepared by: Jeremy Levine
Oryginal: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali své byty a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Krásně vyzdobené byly třeba jeskyně v Lascaux anebo jiné prastaré památky dějin lidstva. Teď existuje více možnosti v aranžmá interiérů kromě obyčejné malby – patří k nim plakáty, soudobé buď tradiční tapety a digitálně vytištěné fototapety. Jsou to v rostoucí míře dekorační výrobky, které v ČR a Evropě lámou rekordy popularity.

Posted by Administrator on 2016-02-10 12:38:54
Tags: fotografie, domu, pokoj, dekorace, interiéru

Perfektní záchod v hospodě.

záchod
Prepared by: brett jordan
Oryginal: http://www.flickr.com
Záchod je velmi vyznamným místem v každém bytě. Ale je to též místnost, kterou můžete nálezt v různorodného druhů veřejných prostorách. Níže představujeme Vám náš náhled na veřejné záchody, hlavně jestli jde o záchody v hospodách.

Posted by Administrator on 2016-02-05 09:52:57
Tags: toaleta, záchod, mýdlo, umyvadlo

Nejlepší tapety pro kuchyně a koupelny

tapety
Prepared by: WITEX
Oryginal: WITEX
Tapety teď vůbec nemusejí být nudné a příliš staromódní. Na trhu jsou dosažitelné různorodé zajímavé látky, a kvůli digitálnímu tisku vzory jsou skoro libovolné – zároveň nádherné fotografie přírody a makrofotografie nebo extravagantní iluze 3D. Různé tapety můžou být připevněné do stěny na dlouhý čas dokonce i v takových prostorech, jako tř. koupelny a kuchyň – jen, pokud je o to zájem, určitě stojí uvidět doporučené typy tapet.

Posted by Administrator on 2016-02-03 09:27:57
Tags: tapeta, kuchynia