Perfektní záchod v hospodě.

Toaleta je velmi důležitou mistnosti v každém bytě. Ale je to také místnost, kterou můžete najít v různorodného druhů veřejných mistech. Níže uvádime Vám náš názor na veřejné toalety, hlavně jestli jde o záchody v hospodách.


Myslime, že je určité proč je to tak základní. Nicmeně napišeme o tom něco víc v naším článku. Budeme se snažit vysvětlit Vám jak by měl vypadat perfektní záchod. Zásady jsou dost snadné a je jejich jen několik. Mějte na pamětí, že vždycky nejzákladnější je čistota. Jestli máte nějaké nejistoty tykající se čistoty proste o pomoc lidí, kteří pracuji v restauraci.

Samozřejmě v každém záchodě musí se najít toaletní misa a umyvadlo. Ale máme názor, že je ještě několik předmětů, které jsou nutné. Myslíme tady o papírových osuškách nebo elektrické osoušeči rukou a jistě hygenickým prostředku na mytí. Nejlepé v mechanických podavačích - dobrý katalog. Kromě toho myslíme, že nejzákladnější v každém záchodě je zařízení pro postižené. Je to opravdu špatné, kdy osoba tělesně postižená nemůže použit toaletu. Nejde o nějaký přepych v záchodě, ale o pomůcky, diky kterém použiti toalety bude možné.

toaleta
Prepared by: Melissa Wilkins
Oryginal: http://www.flickr.com
Vybavení bezbarierové toalety je snadné - Impeco. Stačí trošku větší kabinka, ve které budou přimontované speciální madla při záchodové mise. Dodatečně všechny předměty musí být ne vyšce, která nebude překážkou pro tělesné postižené a zrcadlo mělo by trošku naklopené. Určitě dostupu na záchod nesmí bránit nějaké překážky. Malý práh pro správných lidí není problém, ale pro vozíkáře je to opravdu ohromná překážka. Bohužel hodněmnoho hospod nepamatuje na tělesně postižených. Doporučujeme chodit jen tam, kde takové toalety najdete. Podporujte restaurace, které pamatují na všechny své návštěvníky, též na tělesně postižené.


Dle toalet můžete hodnotit celou hospodu. Pokud záchod je čísty můžete být klidní pokud jde o čistotu kuchyní a celé hospody. Záchod je svědectví restauraci. Pokud v vaším minění něco není v pořádku vždycky postěžujte se personály. Mějte na pamětí, že v toaletě musite nálezt teplou a studenou vodu, mýdlo – nejlíp tekuté, osušky – nejlíp papírove nebo elektrický vysoušeč rukou. Nejdůležitější je vždycky čistota záchodu.

Posted by Administrator on 2016-02-05 09:52:57
Tags: toaleta, záchod, mýdlo, umyvadlo