Jak hned získat krásný vzhled nového bytu

Mít hezký a jedinečný prostor nemusí znamenát travení mnoha dnů na volbě příslušenství a dekorativních doplňků. Současně již kratce po podstátní výmalbě zdí každý může mít baječnou výzdobu, po které stáčí jedině vybrat krásný nábytek a další vybavení. Novodobé dekorace umožňují okamžitě a snadně obdržet na zdech hezké, velkoplošné a velmi odolné fotky.

Fototapety je druh tapet, které – díky použití velice kvalitního, moderního tisku – tvoří spojitý celek ve tvaru jakési grafiky. Na fototapetě se může nacházet skoro všechno, co si přeje klient - tř. zajímavé fotografie krajin, makrofotografie přírody buď jakési oblíbené motivy. Díky tomu zákazník může pevně vyzdobit interiér hezkou, velkoplošnou a odolnou proti zašpínění fotkou, bez žádného plexiskla anebo rozdílu v texturách. Můžou zároveň krýt celou zeď nějakém motivem buď dávat subtilní, malý vzorek pouze na žádanou část stěny. V tom ohledu záleží přede vším na ploše interiéru, jej typu a vkusu zákazníka.

www.demural.cz
Prepared by: Zucker Kommunikation
Oryginal: http://www.flickr.com
Během výběru vzoru a barev nejlépe být si vědom, že v současné době docela módní jsou tapety, které ukázují různé textury, například jabloňového dřeva, sirových cihel, dřevní kůry buď písku. Je to dekorativní, a zároveň velmi zajímavý způsob na to, aby prostor může vypadát úžásně a elegantně. Velký počet příkladů kompletních aranžmá interiéru s fototapetámi můžete najít na webových stránkach – je to velice skvělý nápad, pokud zákazník si přeje se podívat, jak fototapety na zeď vypadají prakticky.Kromě ohromné svobody vzoru, novodobou tapety umožňují také samostátné nalepení na zeď. Vidět demural.cz/ (demural.cz/). Jsou to takzvané samolepící tapety, které i můžou mít tvar ve velkém rozměru fotky, a zezadu mají vrstvu odborního lepidla. Tyto tapety dobré patří k dekoracím typu „DIY“, co rozhodně pokáždé umožńuje větší samostátnost během obnovy bytu anebo ostatního pokoje. Má to vliv na také cenu obnovy pokoje – možnost šetření ni je větší, protože nejsou nutné dodateční služby. Jestli dekorování stěn probíhá dokonale a v nejlepším pořádku, výsledky jsou pravdivě kouzelné – samozřejmě to plátí, závěřit možnostem nejznámějších, doporučovaných dekoračních příloh.

Posted by Administrator on 2016-03-23 15:50:39
Tags: Internet, fototapety, pokoj, stěny, interiér