Všechno nejlepší pro naše ratolesti. Přítomnost tvoří budoucnost.

Všechny ratolesti většinou běhají všude, kde je to možné. Rády dovádějí, hrají si a velmi se smějí. Máme je rádi pro to, že jsou. /


Přejeme si být dobrými rodiči pro své ratolesti. Nepřejeme si, aby se jím něco stalo, ale si přejeme, ať jím všechno jde.
motyw
Prepared by: DA
Při utváření dětského pokoje, či místnosti, rovněž na ně myslíme. V hlavě se nám ukazuje vše o nich. Myslíme na to, kde všude jsme s nimi trávili čas, kde rády skotačí, co mají v oblibě eventuálně o čem nejvíce mluví. Nejlepší by pro nás bylo, abychom to vše nějakým způsobem mohli z myšlenek přendat do reality. Je to eventuální. Jestliže si ujasníme úkol své činnosti, a neustále nad ním budeme přemýšlet, tak předměty, jaké k tomu jsou nezbytné, se k nám sblíží bez naší pomoci. V dětském pokoji by se měly nacházet jakési hračky, skříně, dětské fototapety, obrazy na zeď a jiné nezbytné předměty- podívejte se zde (podívejte se zde). Pokud se stěhujeme, stavíme nový domek, nemusíme vše vyhodit. Uplatnitelné předměty můžeme obnovit a zase využít, třeba jako dekoraci popřípadě na jakýsi jiný způsob, nežli k čemu je to určené. U dětí je příjemné to, že si není nutno lámat hlavu s tím, jež se jím nebude cosi zamlouvat. Dětem se zamlouvá všechno a hlavně překvapení. Jestliže na zdi nalepíme dětské fototapety s jejími oblíbenými odstíny a mimo to ještě zavěsíme obrazy na zeď s figurkami z filmu, které zbožňují, určitě z pokoje tak rychle neodejdou- na této stránce bez problémů získat pomoc (na této stránce bez problémů získat pomoc). Dětské fototapety smíme koupit bezprostředně v obchodě k tomu stanovenému nebo si můžeme utvořit svůj vlastní tisk. Je to moderní, jelikož není s tím hodně práce, jakožto při malování. postačí jenom nanést a je hotovo, není třeba si s tím dělat skoro žádnou starost. Dětem smíme utvořit dokonce všelijak nápadité průlezky. K tomu smíme použít poschoďovou postel, do které se bude muset vylézt, na zdi zavěsit opičí hodiny, u jakých ocas poslouží jako kyvadlo, zásluhou kterého hodiny fungují. Jiným motivem smí být oceánský svět.
Zakoupit vodní postel, zásluhou jaké se ratolest, ještě mnohem pocítí jako na oceánské hladině. /
Nemusíme mít nějakou fantazii, abychom dokonale zkrášlili dětský pokoj. Postačí, jak si budeme všímat zálibám svých děti a přemístíme to do reality.

Posted by Administrator on 2016-08-09 10:06:30
Tags: dom, obraz, tapety, moc, pomoc